APARTMÁN MOLO

VÝLETY V OKOLÍ

Motýlí domy
Papilonia

Stovky exotických motýlů budou poletovat přímo kolem vás a pozorovat je budete z bezprostřední blízkosti. Žádné bariéry mezi hosty a motýly u nás nenajdete.

Hopsárium
Lipno

Hopsarium je určeno pro hraní dětí i s jejich rodiči. Hlavní část vybavení tvoří prolézací věž přes dvě podlaží s překážkami, střílecími děly a fontánou na pěnové míčky, dvojskluzavkou, míčkovým bazénkem.

Wellness
hotel frymburk

Vítejte ve světě odpočinku a nechejte se hýčkat třeba během thajských masáží včetně podávání čaje před masáží a bylinného elixíru po jejím skončení.

Město
český krumlov

Nechte se vést nebo se prostě jen tak toulejte ulicemi tohoto krásného města. Prozkoumejte památky, muzea, galerie, ale i možnosti sportu. A nezapomeňte i relaxovat. Ať už přímo v Krumlově nebo jeho okolí.

skiareál
lipno

Lyžařské středisko Skiareál Lipno je ideální volbou pro začínající lyžaře a rodiny s dětmi. Lyžaři se můžou těšit na devět přehledných sjezdovek nenáročné obtížnosti. O komfortní přepravu se starají 3 čtyřsedačkové lanovky.

Amenity hotel
výstava lega

České památky, kultovní filmové scény i bourácké auťáky se změnily v obří modely z kostiček lega. Ubytovaní hosté Amenity Hotel & Resort Lipno obdrží k pobytu jednorázový vstup na výstavu zdarma.

Stezka
korunami stromů

Stezka korunami stromů Lipno, celorepublikový unikát a první stezka svého druhu v České republice, přivítala své první návštěvníky 10. července 2012. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Lipna.

Vodní ráj
aquaworld lipno

Vodní ráj Aquaworld Lipno je skvělým místem relaxace a zábavy pro celou rodinu. Vodní ráj Lipno je hojně využívanou a oblíbenou atrakcí po celodenním sportování, nebo při nepříznivém počasí.

Lanový park
Lipno

Lanový park vystavěný v příjemném prostředí 100 m od apartmánů Lipno Lake Resortu, je ideální pohybovou, lehce adrenalinovou aktivitou, která zpestří letní dovolenou jak rodin, tak skupin na Lipně.

FunSpotu Lipno
Minigolf

Naše Adventure golfové hřiště se skládá z 18ti jamek rozprostřených a zasazených do členitého terénu botanické zahrady, procházející kolem vodopádu a dvou jezírek s bohatou faunou a flórou.

REZERVACE TERMÍNU

PROVOZOVATEL
EXCLUSIVE APARTMENTS s.r.o.

Osiková 2097/2,
500 08 Hradec Králové

IČO: 17282438

Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 49759.

APARTMÁN MOLO
Lipno nad Vltavou 517
382 78 Lipno